Ocieplenia pianą PUR

O Nas

Profesjonalne izolacje Ocieplenia pianą PUR natryskowe HBTERM


Pianka Poliuretanowa to przyszłość izolacji - ciągłość izolacji, super szczelna bezmostkowa izolacja natryskowa spowoduje obniżenie Twoich rachunków za ogrzewanie. Świadczymy najwyższej jakości usługi termoizolacji - posiadamy markowy sprzęt , markowe produkty - pianka polska jak i pianka amerykańska lub pianka hiszpańska - nasi dostawcy to liderzy w produkcji poliuretanu i co najważniejsze mamy odpowiednią wiedzę oraz wypracowane przez lata pracy doświadczenie pozwala nam wykonywać idealne ocieplenie poddasza pianką i docieplanie dachu pianą.
Zajęliśmy się promowaniem nowoczesnej techniki natrysku pianką ponieważ nie ma obecnie doskonalszej metody izolacji niż ocieplanie pianą PUR - izolacja .


Każdy inwestor wie jak ważną częścią każdego domu jest izolacja. Wełna mineralna jest najbardziej rozpowszechnioną formą izolacji ale inżynierowie zaczęli promować znacznie lepszą i ekonomiczniejszą formę izolacji - piana PUR. Piana zagościła u nas juz na dobre - mamy piankowe siedzenia w samochodach , lodówki izolowane są pianą i coraz powszechniej materace do spania również są produkowane z pianki. Dlatego produkt ten jest bezpieczny dla zdrowia, nie pyli , nie zmienia wymiarowości. Rachunki za energię elektryczną rosną. Stare standardy ociepleń kosztują właścicieli domów dużą część dochodu dlatego HBTERM ociepla budynki pianą powodując znaczne oszczędności.


Dlatego chcemy z naszym doświadczeniem i profesjonalnym sprzętem pomóc wykonać konieczną izolację termiczną domu.  Pracujemy na Twoje zadowolenie -  
ocieplenia pianką Śląsk - ocieplanie pianką Bielsko.
 

Masz Pytania o Ocieplanie Pianką Na Śląsku ?


Wypełnij formularz
ODDZWONIMY 

lub zadzwoń :
694-494-546
Szukaj