O Nas

Profesjonalne izolacje natryskowe HBTERM


Pianka Poliuretanowa to przyszłość izolacji - ciągłość izolacji, super szczelna bezmostkowa izolacja natryskowa spowoduje obniżenie Twoich rachunków za ogrzewanie. Świadczymy najwyższej jakości usługi termoizolacji - posiadamy markowy sprzęt , markowe produkty - pianka polska jak i pianka amerykańska lub pianka hiszpańska - nasi dostawcy to liderzy w produkcji poliuretanu i co najważniejsze mamy odpowiednią wiedzę oraz wypracowane przez lata pracy doświadczenie pozwala nam wykonywać idealne ocieplenie poddasza pianką i docieplanie dachu pianą.
Zajęliśmy się promowaniem nowoczesnej techniki natrysku pianką ponieważ nie ma obecnie doskonalszej metody izolacji.


Każdy inwestor wie jak ważną częścią każdego domu jest izolacja. Wełna mineralna jest najbardziej rozpowszechnioną formą izolacji ale inżynierowie zaczęli promować znacznie lepszą i ekonomiczniejszą formę izolacji - piana PUR. Piana zagościła u nas juz na dobre - mamy piankowe siedzenia w samochodach , lodówki izolowane są pianą i coraz powszechniej materace do spania również są produkowane z pianki. Dlatego produkt ten jest bezpieczny dla zdrowia, nie pyli , nie zmienia wymiarowości. Rachunki za energię elektryczną rosną. Stare standardy ociepleń kosztują właścicieli domów dużą część dochodu dlatego HBTERM ociepla budynki powodując znaczne oszczędnośći.


Dlatego chcemy z naszym doświadczeniem i profesjonalnym sprzętem pomóc wykonać konieczną izolację termiczną domu.  Pracujemy na Twoje zadowolenie -  
ocieplenia pianką Śląsk - ocieplanie pianką Bielsko.
 

Masz Pytania o Ocieplanie Pianką Na Śląsku ?


Wypełnij formularz
ODDZWONIMY 

lub zadzwoń :
694-494-546
Szukaj