Cennik i wyceny

Każdy dach jest inny ....


Aby rzetelnie wycenić Twój dach potrzebujemy go po prostu zobaczyć - jest to usługa bezpłatna a nam pozwoli stwierdzić czy jakiekolwiek prace są jeszcze konieczne aby poprawnie wykonać aplikację pianki na poddaszu .

My musimy być pewni , że nasza usługa spowoduje 100% Twojego zadowolenia jak i 100% maksymalizacji oszczędności zainwestowanych w piankę na poddaszu.

Aby wykonać poprawną aplikację potrzebujemy paru zmiennych , które odczytamy sobie u Ciebie na poddaszu - wilgotność , grubość i zabezpieczenia przed wodą - a wszystkiego  z planu zrobić nie umiemy :(
Ważnym czynnikiem jest też ilość m2 ponieważ ona powoduje , że koszt inwestycji  pomimo dużej ilości m2 wcale cena nie musi wynosić tyle samo co przy małej ilości m2 - nie robimy masowej aplikacji pianki i jeden dom dziennie musi być zrobiony dokładnie a to powoduje ,ze nasza ekipa spędzi podobną ilość czasu co w domu o dużej liczbie m2 a to zabiera nam całą dniówkę pracy ale najważniejsza jest poprawnie wykonana nasza praca bo to ona świadczy o naszej profesji.

Zaproś nas do siebie - przyjedziemy , wycenimy , doradzimy i pomierzymy - przekażemy Ci rzetelną  wycenę zawierającą całkowitą maksymalną cenę za naszą usługę , nie robimy niespodzianek po naszej pracy , że jednak kosztowało to więcej i trzeba dopłacić do wykonanej pracy = dla nas cena ustalona na początku jest wiążąca i ostateczna. Z góry wiesz ile zapłacisz za naszą pracę i nie musisz martwić się o jakieś finansowej niespodzianki.

Masz Pytania?


Wypełnij formularz
ODDZWONIMY

lub zadzwoń :
694-494-546
 
 
Szukaj