Ocieplanie pianką poliuretanową - Docieplanie poddasza krok po kroku.
Izolacja natryskowa w praktyce

Ocieplanie poddasza użytkowego i nieużytkowego pianą

Działamy na Śląsku! Realizujemy coraz więcej ociepleń przy użyciu nowoczesnej technologii izolacji – pianie poliuretanowej (PUR). Dlaczego tak polecamy izolację pianą PUR?

Ocieplanie poddasza użytkowego i nieużytkowego pianą

Izolacje pianą to optymalne rozwiązanie powodujące oszczedności ,komfort użytkowania pomieszczeń mieszkalnych jak i strychów nie użytkowych.  Wypełniona przestrzeń pianą powoduje, że ciepło zatrzymuje się i pozwala zredukować koszty dogrzewania pomieszczenia.

Zaufaj specjalistom ?

Odpowiednia maszyna jak i doświadczenie pozwalają ten trudny proces izolacji wykonać nam profesjonalnie i najbardziej efektywnie eliminując ryzyko błędów w etapie aplikacji, co może skutkować utratą efektywności termicznej i znacznie mniejszą trwałością izolacji. 

Posiadamy długoletnie doświadczenie ,dostęp do nowoczesnych technologii i nowoczesnego sprzętu, który dzięki odpowiedniej pracy w idealnych dawkach aplikuje materiał eliminując mostki termiczne.

Ocieplanie poddasza pianką PUR Bielsko Biała – kiedy można spodziewać się efektów inwestycji?

Praktycznie po zakończeniu aplikacji widoczna i odczuwalna jest poprawnie wykonana realizacja. Brak mostków termicznych i przewiewów jest odczuwalne od razu. Żaden wiatr i chłód nie przedostaną się do Twojego domu.  Rachunki będą już praktycznie takie jakie być powinny - zapotrzebowanie na ciepło zostanie wykorzystane przez dom a nie wydostanie się na zewnątrz.

 #purinova, #ocieplenia pianą, #piankowanie poddaszy, #piana usa, #piana hiszpańska, #ocieplanie dachu pianą, #ocieplanie poddasza pianą docieplenia #ocieplenie #piana w bielsku #pianowanie cieszyn #izolacje pianą cieszyn #izolacje pianą bielsko #docieplnia pianą bielsko

Skontaktuj się z nami, skorzystaj z naszych usług, ciesz się komfortem i oszczędzaj na kosztach ogrzewania.

Brak komentarzy
Szukaj